Od szkolenia do zatrudnienia

Ida Mistrzynią Polski

Ida Lis odniosła kolejny ogromny sukces. Na VII Mistrzostwach Polski Juniorek  i Juniorów do lat 18 i 23 oraz Seniorek i Seniorów w Trójboju Siłowym Klasycznym zdobyła złoty medal w kategorii juniorek i srebrny w kategorii seniorek, poprawiła także swoje rekordy życiowe.
 Zawody odbyły się w dniach 6 - 8 września w  Hali Widowiskowo-Sportowej w Sosnowcu.
W Mistrzostwach wzięli udział zawodnicy  z ponad 30 klubów.

    Ogromne gratulacje i wyrazy uznania!

Akcja Krwiodawstwa zakończona

W dniu 5 października odbyła się w naszej szkole akcja krwiodawstwa. Do oddania krwi zgłosiło się 37 osób, w tym także pan Wojtek Świątek .Krew pobrano od 21 osób. łącznie oddano ponad 9 litrów krwi.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym.

Następna akcja już w grudniu. Zapraszamy!!!

Projekt "Praktyka czyni mistrza - specjalistyczne zajęcia i staże dla uczniów Technikum Mechanicznego w Zelowie i Technikum Ekonomiczno - Hotelarskiego w Bełchatowie"

W ramach projektu "Praktyka czyni mistrza - specjalistyczne zajęcia i staże dla uczniów Technikum Mechanicznego w Zelowie i Technikum Ekonomiczno - Hotelarskiego w Bełchatowie"  rozpoczął się III semestr zajęć specjalistycznych.

 

Harmonogramy zajęć dla poszczególnych grup:

ZAJĘCIA BARMAŃSKIE I KELNERSKIE   gr. 1 - pobierz

ZAJĘCIA BARMAŃSKIE I KELNERSKIE    gr. 2 - pobierz

PROCESY LOGISTYCZNE Z ELEMENTAMI OBSŁUGI KLIENTA   gr.1 - pobierz

PROCESY LOGISTYCZNE Z ELEMENTAMI OBSŁUGI KLIENTA   gr.2 - pobierz

GRAFIKA KOMPUTEROWA   - pobierz

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

   

 

28 września 2017 roku odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego.

Po podliczeniu głosów ustalono skład samorządu:

Karolina Zalejska – przewodnicząca

Angelika Grzelak – z-ca przewodniczącej

Oliwia Jaworska - skarbnik

Stypendia Rady Powiatu

 

27 września osiemnastu uczniów szkół ponadgimnazjalnych odebrało z rąk starosty

Waldemara Wyczachowskiego gratulacje i stypendia motywacyjne. 

Wśród nagrodzonych są dwie uczennice naszej szkoły :

         

Agnieszka Dobrzelak – uczennica klasy 3lr 

 

  oraz         Sylwia Janik – uczennica klasy 3g

Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Ida Lis

  

Ida w telewizyjnym programie „Pytanie na śniadanie”

W piątek 29 września Ida Lis i jej trener Michał Tybora byli gośćmi Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela w „Pytaniu na śniadanie”. Ida mówiła o przebiegu swojej kariery sportowej, diecie i o coraz większej popularności sportów siłowych wśród kobiet. 

Ida Lis na antenie TVP uczyła Tomasza Kammela jak podnosić ciężary  - zobacz

V edycja Masterchefa

Regulamin konkursu "I Ty zostań Masterchefem" - pobierz

Zgoda na wykorzystanie wizerunku - pobierz

Ekopiknik

 

8 września 2017 roku w Bełchatowie odbył się Festiwal Piosenki Ekologicznej organizowany w ramach Eko - Pikniku, na którym nasza uczennica Sylwia Lewińska zajęła III miejsce.

Ida Lis

Kolejny wielki sukces Idy

            Ida Lis, uczennica klasy 2 g, Mistrzyni Świata Juniorek w trójboju siłowym, odniosła kolejny wielki sukces.  Podczas zawodów strongwomen, które odbyły się w Głuchowie 16 września, zakwalifikowała się do prestiżowych zawodów w Stanach Zjednoczonych organizowanych przez Arnolda Schwarzeneggera, odbędą się one wiosną 2018 roku.

                        Gratulacje!

Poznajcie Idę - kliknij

Targi Pracy 2017

 Wyjście dla klas 4g1, 4g2, opiekun Małgorzata Świątek

    

Międzynarodowy Dzień Zwierząt

4 października - Międzynarodowy Dzień Zwierząt

Nauczyciele bibliotekarze i opiekunowie Samorządu Uczniowskiego zapraszają wszystkich uczniów i nauczycieli  do udziału w akcji  na rzecz zwierząt.

Prosimy o przynoszenie do biblioteki szkolnej karmy, koców, ręczników i innych przydatnych artykułów dla naszych czworonożnych przyjaciół.

II Mityng Lekkoatletyczny

 

 

W dniu 15.09.2017r. odbył sie  II Mityng lekkoatletyczny im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego. 

 Wasi koledzy pokazali się z najlepszej strony. Oto ich wyniki:

60 m. -  IIIm. - Kinga Wieczorkiewicz kl. 3af

             IIIm. - Kewin Włodarczyk kl. 1 lr i Kamil Bednarski IIIm. - kl. 1 lr

200m. -  I m. - Ola Ławska  kl. 1 hf

            II m. - Wiktoria Pęciak - kl. 1 fk

           III m. - Zuzanna stanisławska - kl. 

              I m. - Michał Golinowski - kl. 3lr

600m. -  III m. - Angelika Grzelek - kl. 1 fk

Pchnięcie kulą - I m. - Marta Olszewska - kl. 2 ad

                       II m. - Natalia krawczyk - kl. 1 ad

Skok wzwyż - I m. - Ola Olczyńska - kl. 3 lr

                   IIIm. - Anita Kędzia - kl. 3af

                     I m. - Przemek Olszewski - kl. 4 g

                     IIm - Czarek Znojek - kl. 4 lr

Skok w dal -  IIm. - Martyna Landos - kl. 3 af

 

GRATULUJEMY!!!!!!!!!

 

Akcja krwiodawstwa

      

W dniu 5 października (czwartek) od godziny 9.30 rozpocznie się 
w naszej szkole akcja krwiodawstwa.
Zapisy i szczegółowe informacje w bibliotece szkolnej. Serdecznie zapraszamy!

Zebrania z rodzicami

Dnia 14 września 2017r. odbędą się zebrania z rodzicami.

klasy  IV     -     godz. 1700     -  sala konferencyjna

klasy  I      -     godz. 1730      – sala konferencyjna

Klasy II  oraz  III  - godzina i miejsce podane przez wychowawców  poszczególnych klas.