Szkolne Projekty Unijne

W roku szkolnym 2016/2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Bełchatowie przystąpił do realizacji projektów finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego:

•  "PRAKTYKA CZYNI MISTRZA - specjalistyczne zajęcia i staże dla uczniów Technikum Mechanicznego w Zelowie i Technikum Ekonomiczno - Hotelarskiego w Bełchatowie".
  • „Europejskie kwalifikacje normą XXI w. – zagraniczne staże zawodowe dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu bełchatowskiego”

W ramach projektu "Praktyka czyni mistrza - specjalistyczne zajęcia i staże dla uczniów Technikum Mechanicznego w Zelowie i Technikum Ekonomiczno - Hotelarskiego w Bełchatowie"  rozpoczął się III semestr zajęć specjalistycznych.

W związku ze zmianą planu lekcji od 16.10.2017r. zmianie uległy harmonogramy zajęć specjalistycznych realizowanych w ramach projektu "Praktyka czyni mistrza- specjalistyczne zajęcia i staże dla uczniów Technikum Mechanicznego w Zelowie i Technikum Ekonomiczno - Hotelarskiego w Bełchatowie".

Aktualne harmonogramy w załączeniu.

ZAJĘCIA BARMAŃSKIE I KELNERSKIE   gr. 1 - pobierz

ZAJĘCIA BARMAŃSKIE I KELNERSKIE    gr. 2 - pobierz