Program rekolekcji dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych przygotowany przez ks. Szymona Kierkiewicza

Podział uczniów będzie na dwie grupy, które będą następujące:

I grupa - uczniowie klas I oraz III gimnazjum z Herberta i Mickiewicza;

II grupa - uczniowie klas II, III, IV;

Poniedziałek 18 marca 2019 r.

9.45  - Grupa I  (Giganty Mocy)

Grupa II  (Kino Kultura)

12.00 - Grupa I  (Kino Kultura)

Grupa II  (Giganty Mocy)

Wtorek 19 marca 2019 r.

9.45 - Grupa I  (Giganty Mocy)

Grupa II  (Kino Kultura)

12.00 - Grupa I  (Kino Kultura)

Grupa II  (Giganty Mocy)

Środa 20 marca 2019 r. - Parafia Matki Kościoła os. Dolnośląskie (wszyscy razem)

8.45 - Śniadanie

9.45 -  Spowiedź/ Spotkanie z gośćmi

11.00 -  Msza św.

Natomiast po południu w poniedziałek i wtorek odbędą się zajęcia dodatkowe dla chętnych

w Oratorium, ul. Kościuszki 2, parafia Narodzenia NMP.

• poniedziałek - Warsztaty Teatralne  godz. 17.00,
  • wtorek - Nabożeństwo Pokutne godz. 19.00.

Oba wydarzenia będą trwały około 2 godzin, a po ich zakończeniu zostaną podstawione dwa autobusy jeden odwiezie uczniów w stronę Grocholic drugi w stronę Szpitala.

Konkursu piosenki anglojęzycznej „Top of the Pops”

W dniu 12 marca odbyła się IX edycja powiatowego  konkursu piosenki anglojęzycznej  „Top of the Pops”. W rywalizacji brali udział uczniowie czterech szkół powiatu bełchatowskiego. Niezmiernie miło nam powiadomić społeczność naszej szkoły  że Marika Markowiak, uczennica klasy 2lr, została laureatką tegorocznej edycji konkursu wykonując utwór Christyny Aguilery „Say something”. Marika oczarowała komisję konkursową oryginalną aranżacją i piękna barwą.

Loteria fantowa z okazji Dnia Kobiet

Dnia 8 marca, z okazji Dnia Kobiet odbyła się w szkole loteria fantowa, zorganizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski. Można było wylosować książkę, słodycze, biżuterie,płyty oraz kwiaty. Dochód z loterii będzie przeznaczony dla uczniów naszej szkoły.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę.

Wychowawcy klas serdecznie zapraszają na zebrania z rodzicami

oraz konsultacje z nauczycielami, które odbędą się

dnia  14.03.2019r (czwartek) o godz. 17:00.