Nasze dziewczyny odnoszą same sukcesy w piłce nożnej ...

Dziewczyny reprezentujące naszą szkołę w dniu 13.04.2012 r. w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt zajęły I miejsce. GRATULUJEMY !!!
JESTEŚMY NAJLEPSI W POWIECIE BEŁCHATOWSKIM.
Smile

Dziewczyny reprezentujące naszą szkołę w dniu 18.04.2012 r. w Rejonowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt zajęły II miejsce. Niestety nie udało się zdobyć I miejsca, gdyż przegraliśmy jeden mecz ze szkołą z Piotrkowa Trybunalskiego. Cry

Skład reprezentacji naszej szkoły: Krawczyk Paulina, Kapela Anna, Woszczyk Beata, Kociuga Sandra, Kądziela Katarzyna, Kubiak Justyna, Perka Sylwia, Begierska Karolina, Marciniak Natalia, Koperek Marta, Włodarczyk Katarzyna, Bagińska Paulina, Piotrowska Karolina, Guziak Katarzyna. Trener:  mgr Katarzyna Olejnik.