Montaż słowno - muzycznym poświęcony Janowi Pawłowi II ...

   Dnia 18. 04. 2012 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 odbył się montaż słowno - muzycznym poświęcony Janowi Pawłowi II. Dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz uczniowie w wielkim skupieniu obejrzeli i wysłuchali kilka fragmentów z życia  człowieka, który pokazał swoją wielkość -  cierpliwością, zrozumieniem, ubóstwem, pokorą i modlitwą. Dał nam przykład tego, że człowiek może być dobry i udowodnił nam to całe dobro sobą. Zobacz zdjęcia z uroczystości.


   To już siódma rocznica śmierci naszego Papieża Polaka i jednocześnie pierwsza rocznica beatyfikacji. Część artystyczną przygotowały p. Agnieszka Ostrowska z p. Urszulą Pielużek oraz uczniowie : Paulina Janiak, Monika Kraś, Emilia Matusiak, Małgorzata Opałka, Wiola Rudzka, Sylwia Wiśniewska z klasy 2o,Aleksandra Fijołek, Paulina Kucharska, Michalina Piecyk, Ewelina Stelmaszczyk z klasa 3f1, Dawid Kubiak w roli Karola Wojtyły z klasy 3h/g. Oprawą techniczną zajęli się Łukasz Jabłoński oraz Robert Przyłęcki z klasy 3h/g. Tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem BEATYFIKOWANY JAN PAWEŁ II – CZŁOWIEK MODLITWY.