Akcja „Cała Polska czyta dzieciom” już za nami ...

 Dnia 6 czerwca 2012 roku po raz kolejny uczniowie ZSP nr 4 wzięli udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Przedsięwzięcie to, co roku organizowane jest przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Bełchatowie, z którą współpracują nasi nauczyciele- p. Agnieszka Ostrowska oraz p. Urszula Pielużek.

To pod ich okiem uczniowie z klasy 2 o, 3 g/h i 3 f1  przygotowali inscenizację bajek dla najmłodszych czytelników MiPBP w Bełchatowie. W tym roku, po raz pierwszy zaproszono dzieci od 0 m. do 3 roku życia. To było nowe doświadczenie, biorąc pod uwagę przedział wiekowy milusińskich. Młodzież wykazała się pomysłowością, inwencją twórczą, kreatywnością. Spotkanie przyniosło wiele radości, a uśmiech gościł na ustach wszystkich zaproszonych dzieciaków, ich rodziców, opiekunów, naszych aktorów oraz pracowników biblioteki.