Wakacje ...

                                    Dyrekcja i grono pedagogiczne życzą wszystkim naszym uczniom słonecznych, ciekawych i bezpiecznych wakacji, niech będzie to czas niezapomnianych wrażeń i regeneracji sił po całorocznej nauce.

 

Egzaminy poprawkowe dla uczniów klas I, II i III - 28.08.2012 r.

 
 EGZAMINY POPRAWKOWE DLA UCZNIÓW KLAS I, II, III28.08.2012 r. (wtorek) – godz. 10.00. Egzamin odbędzie się w sali konferencyjnej. List zdających umieszczone są na tablicy ogłoszeń przy sali konferencyjnej oraz znajdują się w sekretariacie szkoły.

MATURZYŚCI - UWAGA - ważna informacja tylko dla WAS !!!


Maturzyści uprawnieni do egzaminu w terminie poprawkowym proszeni są o złożenie do dyrektora szkoły pisemnego oświadczenia o ponownym przystąpieniu do egzaminu z danego przedmiotu (załącznik 18 procedur) do dnia 06 lipca 2012 r. Egzaminy poprawkowe w części pisemnej odbędą się 21 sierpnia 2012 r. o godz. 9.00. Egzaminy poprawkowe w części ustnej odbędą się 22 sierpnia 2012 r. od godz. 9.00.

XII Podsumowanie Powiatowych Konkursów Przedmiotowych

Dnia 12 czerwca 2012 roku w siedzibie II Liceum Ogólnokształcącego w Bełchatowie miało miejsce podsumowanie Powiatowych Konkursów Przedmiotowych. Z rąk Starosty Szczepana Chrzęsta oraz Wicestarosty Marka Jasinskiego laureaci konkursów odebrali nagrody, zaś organizatorzy podziękowania, m.in. p. Joanna Kowalczyk, p. Agnieszka Ostrowska, p. Małgorzata Szewczyk, p. Agnieszka Koszek, p. Małgorzata Niewiadomska, p. Agnieszka Szymczyk -Mika i p. Jolanta Wereszka. Dziękujemy ... 

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012 - ZAPRASZAMY !!!


                  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012 
                             odbędzie się 29 czerwca (piątek)
                         o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej.

Maturzyści - harmonogram rozdania świadectw maturalnych.

 
                                       MATURZYŚCI !!!

 Harmonogram rozdania świadectw maturalnych - pobierz *.pdf

Przedborski Park Krajobrazowy - fotoreportaż z wycieczki.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Akcja „Cała Polska czyta dzieciom” już za nami ...

 Dnia 6 czerwca 2012 roku po raz kolejny uczniowie ZSP nr 4 wzięli udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Przedsięwzięcie to, co roku organizowane jest przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Bełchatowie, z którą współpracują nasi nauczyciele- p. Agnieszka Ostrowska oraz p. Urszula Pielużek.

Czytaj więcej: Akcja „Cała Polska czyta dzieciom” już za nami ...

Akcja rejestracyjna potencjalnych dawców szpiku kostnego w ZSP nr 4 ...

W dniu 25.05.2012 r. o godz. 11.00 odbyła się w ZSP nr 4 akcja rejestracyjna dla potencjalnych dawców szpiku kostnego. Rejestracji dokonywała ekipa z RCKiK w Łodzi. Współorganizatorem był Gminy Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Kleszczów. W akcji wzięło ponad 40 uczniów i pracowników naszej szkoły. DZIĘKUJEMY !!!

Znowu jesteśmy najlepsi, tym razem z języka niemieckiego ...

Wygraliśmy... tym razem jesteśmy najlepsi z języka niemieckiego. "Przyjechali z Ekonomika i zgarnęli wszystko..." - tak skomentowała zwycięstwo naszych uczniów pani dyrektor Zepołu Szkół nr w Wieluniu, gdzie uczennice naszej szkoły zdobyły pierwsze i trzecie miejsce w II Międzypowiatowym Konkursie Języka Niemieckiego.Najlepsza i bezkonkurencyjna okazała się Roksana Kacprzak, natomiast trzecie miejsce zajęłą Małgorzta Morawska. GRATULUJEMY !!!

Pożegnanie klas maturalnych - życzymy powodzenia na maturze ...

 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.
Życzymy powodzenia na maturze - będziemy trzymać kciuki. Wink

Liceum Ogólnokształcące zaprasza - tylko u nas profil kosmetologia i wizaż ...

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- profil kosmetologia i wizaż tylko u nas !!!

Jak mieć zdrową, piękną i zadbaną skórę ? Tego Cię właśnie nauczymy ! Dowiesz się, jak przeprowadzać profesjonalne zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i leczniczej z wykorzystaniem nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu. Nauczymy Cię dobierać preparaty kosmetyczne, narzędzia, lampy i aparaty zgodnie z ich przeznaczeniem.  Jako jedyna szkoła w regionie posiadamy własną pracownię do prowadzenia zajęć z kosmetologii. Nauka na tym profilu przygotowuje do studiowania kierunków medycznych, m.in. kosmetologii, fizjoterapii czy farmacji.

Uroczyste pożegnanie klas maturalnych ...Uroczyste pożegnanie klas maturalnych  odbędzie się 27 kwietnia 2012 r. o godz. 10.00 w dużej sali gimnastycznej.

Montaż słowno - muzycznym poświęcony Janowi Pawłowi II ...

   Dnia 18. 04. 2012 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 odbył się montaż słowno - muzycznym poświęcony Janowi Pawłowi II. Dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz uczniowie w wielkim skupieniu obejrzeli i wysłuchali kilka fragmentów z życia  człowieka, który pokazał swoją wielkość -  cierpliwością, zrozumieniem, ubóstwem, pokorą i modlitwą. Dał nam przykład tego, że człowiek może być dobry i udowodnił nam to całe dobro sobą. Zobacz zdjęcia z uroczystości.

Czytaj więcej: Montaż słowno - muzycznym poświęcony Janowi Pawłowi II ...

Nowy wymiar edukacji dla uczniów ZSP nr 4

Wcześniej zajęcia z laboratoriów logistyczno - spedycyjnych i magazynowych odbywały się w formie teoretycznych wykładów, od dziś młodzież może również sprawdzać swoja wiedzę w praktyce. Szkoła zaopatrzyła się w specjalny sprzęt. Dzięki temu młodzież może kształtować praktyczne umiejętności, oparte na wiedzy z zakresu transportu i spedycji. Źródło: http://www.ebelchatow.pl/content/view/10734/170/

Szkolny konkurs wiedzy o człowieku - zapraszamy do udziału ...

W dniu 24.04.2012 r. o godz. 9.50 w sali 307 odbedzie się szkolny konkurs wiedzy o człowieku. Wszytskich chetnych uczniów naszej szkoły zapraszamy do udziału w konkursie. Organizatorzy konkursu: A.Glapińska, M. Szewczyk. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !!!