Pracowite ferie

W czasie ferii młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Bełchatowie – uczestnicy projektu „Praktyka czyni mistrza – specjalistyczne zajęcia i staże dla uczniów Technikum Mechanicznego w Zelowie i Technikum Ekonomiczno – Hotelarskiego w Bełchatowie” rozpoczęli realizację staży w wymiarze po 150 godzin każdy:
- w zakresie – zajęcia barmańskie i kelnerskie – w Hotelu Wodnik na Słoku k/Bełchatowa,
- w zakresie  - grafika komputerowa – w D.H.R. KONTAKT w Bełchatowie.
Staże zawodowe pozwolą uczniom doœwiadczyæ specyfiki pracy w poszczególnych branżach, zdobyć praktykę i poznać oczekiwania potencjalnych pracodawców.
Młodzież ma  możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy, którą zdobywa na zajęciach specjalistycznych.
Staże z zakresu - procesy logistyczne z elementami obsługi klienta będą realizowane w czasie wakacji w firmie PINAKOLADA Sp. z o.o. (BRICOMARCHE).