Orszak Trzech Króli

Uczniowie naszej szkoły już po raz piąty, czyli od jego pierwszej edycji, uczestniczą w bełchatowskim Orszaku Trzech Króli.  Na rondzie gen. Władysława Andersa zaprezentowali scenę z udziałem aniołów i diabłów. Celem tych drugich było zniechęcenie idących w Orszaku do dalszej wędrówki. Oczywiście anioły odniosły zwycięstwo i wszyscy bez przeszkód podążyli dalej.
    W role aniołów wcieliły się uczennice z klasy II lr: Justyna Grzejda, Anita Kupińska, Marta Sobczyńska, Paulina Rogalińska, Patrycja Jakubczyk. Z tej samej klasy role diabłów odegrali: Kacper Ćmielewski, Bartosz Goska, Adrian Kucharski, Krzysztof Sekuła.
    W kweście na rzecz przyszłorocznego Orszaku wzięli udział: Monika Członka, Sandra Kliszewska, Weronika Komuńska, Sandra Król, Patryk Mossur, Natalia Nowakowska, Wiktoria Papuga, Paulina Pilarczyk, Grzegorz Stanowski, Julia Wagner, Daria Warunek.