Wizyta studyjna w Drukarni Offsetowej WOWO w Łodzi

08.06.2018r. grupa uczniów uczestniczyła w wizycie studyjnej w Drukarni Offsetowej WOWO w Łodzi.
Wycieczka była zorganizowana w ramach projektu "Praktyka czyni mistrza - specjalistyczne zajęcia i staże dla uczniów Technikum Mechanicznego w Zelowie i Technikum Ekonomiczno - Hotelarskiego w Bełchatowie" w zakresie - grafika komputerowa. Drukarnia oferuje kompleksowy zakres usług poligraficznych, od projektu, aż po dystrybucję wyprodukowanych wyrobów. Uczniowie mieli okazję dokładnie obejrzeć przygotowalnię, w której graficy projektują opakowania i tworzą ich konstrukcje oraz miejce wyposażone w nowoczesny park maszyn drukujących, wykrawająco-tłoczących i pomieszczenie, gdzie opakowania są składane i klejone.