I Bełchatowskie Targi Edukacji i Pracy

19 kwietnia 2018 r.

BEŁCHATOWSKIE TARGI EDUKACJI I PRACY

Nasza Szkoła we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Bełchatowie oraz Młodzieżowym Centrum Kariery Ochotniczy Hufiec Pracy organizuje w dniu 19 kwietnia 2018  roku I Bełchatowskie Targi Edukacji i Pracy.

Targi odbędą się w siedzibie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Bełchatowie,
ul. Czapliniecka 98, w godzinach 10.00-13.00 .

Zapraszamy do współpracy:

szkoły wyższe i policealne oraz instytucje szkoleniowe w celu przedstawienia swojej oferty edukacyjnej na rok akademicki 2018 / 2019, skierowanej do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz do wszystkich osób zainteresowanych dalszym kształceniem, zdobyciem lub zmianą zawodu.
pracodawców z Powiatu Bełchatowskiego i okolic oferujących wolne miejsca pracy lub planujących w najbliższym czasie zwiększenie zatrudnienia w swojej firmie.

Dodatkowych informacji udziela Małgorzata Świątek doradca zawodowy,
tel.  44 6321642 w. 36