Nasi uczniowie na Orszaku Trzech Króli

Uczniowie naszej szkoły już po raz szósty, czyli od pierwszej edycji, uczestniczyli w bełchatowskim Orszaku Trzech Króli, w tym roku wyjątkowym, bo transmitowanym przez TVP 1. Grupę aniołów tworzyły: Oliwia Szymańska, Patrycja Pędziwiatr (kl. 1 lr), Wiktoria Kuśmirowska, Milena Owczarek, Patrycja Wiernik, Joanna Czajka, Martyna Kałużna (kl. 2 hf)oraz Dominika Bartkiewicz, Martyna Landos, Beata Surgut, Kinga Wieczorkiewicz, Anita Kędzia, Monika Łęcka, Patrycja Bauer (kl. 3 af).

W role Miłości, Nadziei i Wiary wcieliły się: Patrycja Jakubczyk, Anita Kupińska i Marta Sobczyńska (kl. 3 lr).W scenie na balkonie przy ul. Kościuszki przekonywały uczestników Orszaku o randze tych wartości. Wszystkie uczennice z zaangażowaniem przygotowywały się do udziału w uroczystości.

Podziękowania należą się również Natalii Chmielewskiej, Paulinie Sowińskiej i Julii Wagner (kl. 2 g), które w sobotni poranek, kilka godzin przed uroczystością, udekorowały balkon, z którego Wiara, Nadzieja i Miłość wypowiadały swoje kwestie.

Grupę orszakową przygotowały: Małgorzata Niewiadomska i Dorota Ejme.