Mikołajki dla bezdomnych

W tym roku popularne w naszym kraju Mikołajki uczniowie klasy 2fk obchodzili troszkę wcześniej, bo 4 grudnia, a to za sprawą inicjatywy „Odrobina słodyczy”przy współpracy OHP w Bełchatowie. Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i w tym, uczniowie klasy zawodowej z zawodu kucharz pod opieką Pana Marcina Pawlaka postanowili drobnymi prezentami obdarować innych. Tym razem, uczniowie zrobili słodką niespodziankę osobom, które na co dzień zmagają się z wieloma problemami zdrowotnymi i osobistymi, a które często przez społeczeństwo są ignorowane lub niedostrzegane.

Paczuszki z pysznymi, świeżymi rogalikami, piękna, biała choinka na sianku oraz świąteczna kartka z życzeniami – to wszystko dzięki Mikołajowi trafiło dziś do podopiecznych Schroniska Dla Bezdomnych w Bełchatowie.