Finał Masterchefa

!!!  KONKURS ”I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MASTERCHEFEM!” ROZSTRZYGNIĘTY !!!

I miejsce: Natalia Gołuch i Sandra Prorok z kl. 2g za potrawę „Dynia piżmowa faszerowana kurczakiem, pieczarkami i papryką”
 II miejsce: Ida Lis i Jakub Papuga z kl.2g za potrawę „Polędwica wieprzowa z karmelizowanym jabłkiem w sosie własnym”,
 III miejsce:  Magdalena Rymarz i Małgorzata Włodarczyk z kl. 2fk za „Muszle z owocowo-orzechowym nadzieniem zapieczone w śliwkowym sosie”.

GRATULUJEMY!

14 listopada 2017r. w naszej szkole odbył się konkurs kulinarny pt: „ I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MASTERCHEFEM!” w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Jego organizatorami byli: Łódzka Wojewódzka Komenda OHP wraz z jednostkami OHP w Bełchatowie, ZSP nr 4 w Bełchatowie i Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Bełchatowie, pod patronatem Starosty Powiatu Bełchatowskiego.
Do konkursu przystąpiło 10 dwuosobowych drużyn. Uczniowie mieli za zadanie w ciągu dwóch godzin przygotować według autorskiego pomysłu potrawę związaną z aktualną porą roku – jesienią. Wśród przygotowanych dań można było znaleźć przystawki, drugie dania i desery.

Zwycięzcy konkursu otrzymali z rąk Starosty Powiatu Bełchatowskiego pana Waldemara Wyczachowskiego atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu AGD, którego fundatorem było Starostwo Powiatowe w Bełchatowie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w Konkursie a zwycięzcom serdecznie gratulujemy wygranej.

Informacje: Małgorzata Świątek SCIZ