Konkurs "Dekoracja stołu wielkanocnego"

W dniu  05.04.2017  w ZSP  Nr  4  w Bełchatowie  odbył  się  konkurs "Dekoracja  stołu  wielkanocnego". Uczniowie  wykazali  się  dużą  kreatywnością  i pomysłowością.  W konkursie  wzięło  udział  siedem  trzyosobowych  drużyn z  Technikum  Gastronomicznego  i  Zasadniczej  Szkoły  Zawodowej.

Wyniki  konkursu  przedstawiały się  następująco: 1 miejsce  drużyna  4  w  składzie  Siewiera  Weronika,  Chmielewska  Natalia,  Hibner   Martyna  z  klasy  1g, 2 miejsce  - drużyna  1  w  składzie: Janik   Sandra,  Michalak  Patrycja, Anna  Walczak  z klasy  2g, 3  miejsce  - drużyna   7  w  składzie: Płuciennik  Agnieszka,  Grzelak  Julita,, Bartosik  Patrycja   z  klasy   3fkZwycięzcom   serdecznie   gratulujemy!